begin

Pierwszy raz na blogu?

Jeśli tu jesteś to znaczy, że chcesz dowiedzieć się więcej o programowaniu, tworzonych przeze mnie projektach, jak również rozwoju osobistym oraz produktywności. Na blogu pojawia się wiele wpisów pokazujących życie młodego programisty w pracy oraz poza nią. Dlatego postanowiłem ułatwić Ci zadanie w poszukiwaniu interesujących Cie tematów tworząc te stronę, będącą spisem wpisów, które mogą Cie zainteresować.

Praca

Wpisy, które mówią o tym jak może wyglądać praca w zawodzie programisty.

Projekt UWar

To gra, która powstawała w czasie trwania konkursu DajSięPoznać 2017. Była realizowana za pomocą biblioteki LibGDX.

Konkurs Daj Się Poznać 2017

To konkurs na potrzeby, którego powstał blog. Konkurs ten zakończył się wraz z końcem maja 2017 roku, a wyniki zostały ogłoszone na gali finałowej 17 czerwca 2017 roku.

Organizacja pracy i motywacja

motywacja

Produktywność oraz organizacja to coś co bardzo lubię, dlatego dziele się z innymi swoją wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym poprzez

Technologia

Wpisy związane z szeroko rozumianą technologią, np. urządzeniami, aplikacjami itp.

technologia

Lifestyle

Sekcja ta skupia się na życiu programisty po pracy. Na realizacji celów i kroków postawionych w kierunku spełnienia marzeń.

To tylko część działalności jaką prowadzę. Piszę również dla redakcji Mój Mac, gdzie możesz znaleźć artykuły związane bezpośrednio z produktami Apple. Zachęcam do śledzenia mojego FanPage oraz Twittera, aby być na bieżąco z moją twórczością.

Pozdrawiam,

Mariusz 😉