podsumowanie grudnia 2019

Podsumowanie grudnia 2019

Podziel się ze znajomymi

Mamy już styczeń 2020 roku, zatem to odpowiednia pora by napisać kilka słów o tym czego nie udało się zrobić w poprzednim miesiącu. Grudzień to czas przygotowań świątecznych, które potrafią bardzo odciągnąć od wielu innych zajęć i tak też było w moim przypadku. Wielu zaplanowanych rzeczy nie udało się zrealizować, dlatego czas podsumować ostatni miesiąc 2019 roku.

Miniony miesiąc 

Twórczość

W grudniu na blogu pojawiły się 3 wpisu:

Poza tymi wpisami, chciałem opublikować jeszcze 3 posty, jednak nie udało mi się tego zrobić. Pierwszy z wpisów miał dotyczyć różnic pomiędzy Realtime Database oraz Cloud Firestore. W kolejnym artykule miałem opisać zmienne występujące w JavaScript. Wpis kończący miesiąc miał dotyczyć technologii, które warto poznać w 2020 roku. Niestety, ale te wpisy nie zostały opublikowane, co nie znaczy, że nie zostaną udostępnione.

Nauka

W tym miesiącu nie znalazłem czasu na realizację kursu WTF, w efekcie nadal nie mam go skończonego. W grudniu zaciekawił mnie React, dlatego zacząłem go poznawać. Jednak przed kontynuowaniem kursu o Reactcie chciałbym ukończyć wcześniej rozpoczęty kurs.

Projekty

Prace nad moim portfolio nie zostały ukończone. Pozostało do zrobienia już niewiele, dlatego niebawem strona będzie gotowa.

W tym miesiącu rozpocząłem pracę nad aplikacja do przechowywania prywatnych notatek. Do tego celu obecnie wykorzystuję aplikację DayOne. Jednak postanowiłem stworzyć własne narzędzie, które będzie odpowiadało moim potrzebą i nie będzie posiadało zbytecznych dla mnie funkcjonalności.

podsumowanie-grudnia-2019-programowanie

Rozrywka

W grudniu czas przeznaczony na rozrywkę został zastąpiony świątecznymi przygotowaniami. Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, spędzany w gronie najbliższych, z daleka od myśli o codzienności.

Plany na najbliższy miesiąc

Twórczość

Od tego miesiąca na blogu będzie pojawiało się mniej treści. Spowodowane jest to tym, że chciałbym bardziej skupić się na swoim programistycznym rozwoju. Dzięki temu będę miał więcej czasu na realizację kursów, co w efekcie przyczyni się do tego, że za niedługi czas będę mógł dzielić się z Wami zupełne nowymi tematami. Ale mimo to, w styczniu pojawi się podsumowanie ubiegłego roku, a także wpis o różnicach pomiędzy Realtime Database oraz Cloud Firestore. Na koniec miesiąca opublikowany zostanie artykuł gościny o produktywności.

podsumowanie-grudnia-2019-nauka

Nauka

Plan na ten miesiąc to kontynuacja kursu WTF, którego zostało mi już niewiele. Jeżeli wyrobię się czasowo to będę dalej kontynuował kurs o Reactcie, ponieważ uważam, że jest to bardzo popularna technologia, którą warto znać.

Projekty

W najbliższych dniach zostanie dokończone moje portfolio. Jestem zadowolony z tego co aktualnie udało się zrobić.

W wolnych chwilach chce kontynuować prace nad DailyBook. Chciałbym, aby podstawowa funkcjonalność była gotowa już do końca lutego.

podsumowanie-grudnia-2019-bugajskidev

Rozrywka

W tym miesiącu chciałbym przeznaczyć więcej czasu na naukę oraz projekty, ale na pewno znajdę chwilę by obejrzeć z moją ukochaną kilak nowych produkcji dostępnych na Netflix. Przed końcem roku 2019 został dodany Wiedźmin oraz serial TY. Na styczeń zapowiedzianych zostało kilka produkcji, które chętnie obejrzymy, np. 3 sezon Sabriny oraz 2 sezon Sex Education.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *