share-week-moje-polecenia

SHARE WEEK 2020: Moje polecenia

Podziel się ze znajomymi

Share Week to konkurs organizowany przez Andrzeja Tucholskiego, psychologa i autora bloga andrzejtucholski.pl. Pierwszy raz odbył się w 2012 roku. Polega na poleceniu trzech blogerów, których twórczość jest dla nas źródłem wiedzy i inspiracji. Udział w zabawie może wziąć każdy kto prowadzi swojego bloga, nie zależnie od tego jak wiele osób go czyta. 

Zgłoszenie do konkursu składa się z trzech kroków: notki na swoim blogu, wypełnienie formularza na blogu organizatora oraz umieszczenie komentarza z poleceniami pod wpisem autora konkursu. W celu uzyskania wszystkich informacji o konkursie zapraszam Was do zapoznania się z wpisem Andrzeja Tucholskiego ZGŁOSZENIA OTWARTE – start poleceń SHARE WEEK 2020

NetteCode

NetteCode.com to blog o programowaniu, którego autorką jest Żaneta Jażdżyk. Na tym blogu możecie znaleźć wiele wpisów o Front enddzie, a także o tym w jaki sposób rozpocząć przygodę z programowaniem. Poza NetteCode, Żaneta prowadzi jeszcze dwa blogi: nettelog.pl oraz https://notes.nettecode.com Na pierwszym znajdziecie wiele materiałów poświęconych produktywności i rozwojowi osobistemu. Na drugim autorka opisuje proces zarządzania i automatyzacji swojej firmy, którą założyła kilka tygodni temu. Teraz jest ciężki czas na rozkręcanie własnego biznesu, dlatego trzymam mocno kciuki i czekam na kolejne wpisy.

LifeGeek

LifeGeek.pl to blog o życiu w cyfrowym świecie, którego autorką jest Natalia Dołżycka. Można tam znaleźć wiele materiałów o produktywności oraz wykorzystaniu nowych technologii w codziennym życiu. Autorka porusza wiele ciekawych tematów, tworząc tematyczne miesiące. Ostatnim czasem na blogu pojawiały się artykuły związane z pracą, nauką oraz sposobami na poprawienie jakości snu. 

MartaPisze

Marta Hennig to autorka ostatniego z polecanych przeze mnie blogów – martapisze.pl. Na blogu opisuje swoje przemyślenia na różne tematy, często związane bezpośrednio z jej życiem, np. kupno i remont mieszkania, planowanie ślubu czy odbytych podróżach. Poza tym Martę można również spotkać na jej drugim blogu codzienniefit.pl, na którym zachęca do zdrowego i aktywnego trybu życia.

share-week-moje-polecenia-pisanie

Podsumowanie

To tylko trzy blogi, które polecam w ramach konkursu Share Week. Na co dzień obserwuje jeszcze kilka, ale na razie pozostawię Was z powyższą listą. W przyszłości zrobię listę z wszystkimi blogami, które regularnie odwiedzam. Jeżeli także prowadzisz bloga, zachęcam Cie do wzięcia udziału i polecenia blogów, które inspirują Ciebie. 

2 thoughts on “SHARE WEEK 2020: Moje polecenia

  1. Bardzo fajny wpis, widziałem ostatnio podobne artykuły i ten się wyróżnia na tle innych oraz jest wart uwagi. Konkretnie objaśniony temat. Bardzo przyjemnie się go czyta. Czekam na takich więcej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *